У 2019 посилюються перевірки виробничих підприємств

Средства индивидуальной защиты

У наступному році в Україні заплановано понад 140 тис. перевірок. Особливу увагу буде  приділено охороні праці. Що це означає для роботодавців? Давайте розбиратися.

Згідно із законодавством України, а саме з Законом «Про охорону праці», всі роботодавці зобов’язані гарантувати співробітникам безпечні умови роботи. Однак працівники зі свого боку, також зобов’язані стежити за особистим захистом здоров’я і захистом оточуючих, суворо виконувати вимоги застосування ЗІЗ і багато іншого.

Средства индивидуальной защиты 3М

Створення безпечних і нешкідливих умов праці, як, втім, і інформування співробітників, повністю лягає на плечі роботодавця. Важливо, щоб безпека відповідала виведеним стандартам нормативно-правових актів.

Тому необхідна не тільки наявність засобів індивідуального захисту на виробництві, а й їх правильне застосування, а також своєчасна заміна. ЗІЗ сьогодні можна придбати в будь-якому спеціалізованому магазині, проте далеко не всі представлені там товари «за доступними цінами» можуть забезпечити максимальну безпеку праці.

Щоб мінімізувати ймовірність виробничого травматизму ми рекомендуємо застосовувати виключно високоякісні засоби індивідуального захисту.

І тому є кілька причин:

  1. Зручність у використанні і збереження повної працездатності співробітника;
  2. Сувора відповідність вимогам, заявленим виробником;
  3. Зносостійкість.

 

Перший пункт може здатися смішним, але в реальності, коли ЗІЗ погано фіксується, не відповідає розмірам, тре або доставляє інші неприємності, то працювати в ньому, погодьтеся, абсолютно некомфортно. Тож економія на даній категорії товарів може спричинити значне зниження працездатності співробітників.

У нашому каталозі асортимент ЗІЗ  представлений продуктами першокласного бренду 3M ™.

Чим товари цієї компанії відрізняються від інших? По-перше, якістю виготовлення, що забезпечує максимальну зручність під час роботи, по-друге, широкою лінійкою запатентованих рішень, що надають кращий захист.

Звичайно, вибір відповідних ЗІЗ – це завжди непросте завдання, адже необхідно врахувати всі чинники ризику. Однак підібравши надійні засоби захисту Ви не тільки вбережете співробітників від виробничого травматизму, а й уникнете штрафів у разі раптової перевірки.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *