Технічні миючі засоби для металообробних верстатів. Маркетинговий хід чи необхідність?

mekhanicheskaya-metalloobrabotka

74505444_w640_h640_02metЗастосування МОР має в металообробці масу плюсів, проте, люди ще не винайшли мастильну рідину або пасту, яка могла б самоутилізуватися. Тому важливо регулярно очищати верстати від залишків масел, бруду, шлаку та ін. відкладень. У цій справі Вам допоможе миючий засіб для обладнання.

Технічні миючі засоби – це рідини з особливим хімічним складом, що сприятиме очищенню полірувальної пасти і графітового мастила, змивати залишки мастильно-охолоджуючих рідин, усувати потьоки масел, а також відмивати деталі обладнання та системи від всякого роду забруднень.

Що буде якщо не чистити металообробні верстати?

По-перше, може відбуватися залипання рухомих елементів або гвинтових з’єднань (особливо це стосується тих випадків, коли застосовувалися «дешеві емульсоли»), по-друге, якщо використовувалася нізкостабільна емульсія, то всередині обладнання вона з часом починає розшаровуватися і гнити, в буквальному сенсі . Останній процес супроводжується ще виділенням неприємних запахів. Це сприятливі умови для розвитку корозії.
А по-третє, для продовження терміну служби МОР і в цілому всього обладнання, необхідно доливати мастильну рідину в чисту систему.

Як підібрати рідина для миття деталей і систем верстата?

CYCLO COOL TimachiningСьогодні ринок України переповнений різними технічними рідинами. Чимало виробників, з огляду на ситуацію, що склалася в країні, стали гнатися за здешевленням продуктів. При цьому, вони ігнорують значне зниження якості готових миючих рідин.

Така сама ситуація і з мастильно-охолоджуючими сумішами. Наприклад, велику популярність сьогодні завоювали «емульсоли» – дешево і сердито. Однак ці масляні нестабільні субстанції сприяють сильному засміченню систем обладнання та викликають корозію, а також розвиток згубної мікрофлори. Вони не містять захисних або антипінних присадок. Застосування такої МОР загрожує обладнанню неминучою загибеллю.

Щоб вибрати якісний і надійний продукт, ніколи не слід гнатися за маленькою ціною, адже наступні витрати на очистку та відновлення обладнання обійдуться набагато дорожче. Вибирайте продукцію перевірену часом і досвідом великої кількості людей.

Фахівці Stark Industry рекомендують мастильні рідини і миючі засоби, перевірені не тільки в Україні, але також в країнах Європи і далекого зарубіжжя. Рідина для миття деталей і систем металообробних верстатів Cimcool існує на ринку вже більше 60 років. Вона модифікувалася, удосконалювалася і завжди відрізнялася якістю і надійністю! Сьогодні її застосовують більш ніж в 40странах світу.

Щоб отримати необхідну консультацію або зробити замовлення, просто зателефонуйте нам за номерами вказаними на сайті.

Stark Industry – офіційний сертифікований дистриб’ютор компанії Cimcool.

Ми піклуємося про свою репутацію, тому реалізуємо виключно якісну продукцію і техніку!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *