Технічні миючі засоби Cimclean 50F

soz_stark industry

Смазочно-охлаждающие и моющие жидкости от Stark Industry

Застосовується для очищення забруднених центрових пристроїв, частин металообробного обладнання та механізмів підведення МОР, виготовлених з чорних металів. Дана рідина відмінно справляється з маслом, брудом і нальотом від води. Таким чином, вона збільшує час служби МОР.

Властивості Cimclean 50F

Cimclean – це дуже результативна рідина для миття деталей і систем верстатів. Вона працює з усіма марками мастильних рідин. Засіб охороняє елементи металорізального обладнання від корозійних утворень під час очисних робіт.

Фізичні та хімічні властивості Cimclean 50F

Зовнішній вигляд: прозора рідина рН (концентрат): 1,016
Запах: легкий рН (розчину): 1,016
Щільність: 1,016

Спосіб застосування Cimclean 50F:

Миюча рідина може застосовуватися вже після видалення МОР з обладнання, або прямо під час виробничих процесів. В останньому варіанті, технічні миючі засоби варто вводити в мастильну рідину.

Усунувши змазуючу рідину з ємності, наповніть її змішаним з водою Cimclean 50F (в концентрації 2-3%). Або в період зупинки виробничого процесу, введіть 2-3% продукту в МОР, і надайте рідини циркулювати від одного до чотирьох годин. При очищенні під час виробничих робіт, долийте 1% засобу в застосовувану МОР і забезпечте циркуляцію протягом восьми – дванадцять годин.

Рекомендована початкова концентрація

Для генеральної чистки та мийки 2-3%
Для очищення в процесі виробництва 1%

Рекомендовані товари

Зв`язатися з нами