Стрічкові пили по металу Lenker, їх переваги.

Биметаллические пилы

57b54cbce0df1У сучасній металообробній промисловості існує величезний вибір верстатів та інструментів. Наприклад, стрічкове полотно, сьогодні воно має різну заточку, розведення, ширину, довжину. Асортимент величезний. Завдяки автоматизації металообробних процесів, нам сьогодні не доводиться вкладати в розпил величезних зусиль, але ж кілька тисяч років тому людям доводилося використовувати в якості пилки камінь, у якого з одного боку були нагострені зубці.

Перше стрічкове полотно запатентували в Англії. Сталося це в 1808р. І тільки через 26 років, людина з прізвищем Етьено, запатентував таку ж пилу у Франції. А через 2 роки Б. Бейкер зробив це в США. Однак, широке застосування стрічкова пила завоювала тільки в кінці XIX століття. А виною тому була неточність з’єднання кінців полотна.

В наші дні такої проблеми просто не існує. Сучасні стрічковопильні полотна – надійний і міцний інструмент. Незважаючи на великий вибір стрічкових пилок, а також не меншу кількість виробників по всьому світу, є ті, які завоювали найбільшу довіру серед споживачів. Одним з таких лідерів по праву вважається німецька компанія lenker. Вона була заснована в 1998 році у Франкфурті і завдяки якості своєї продукції завоювала світове визнання.

Полотна lenker

57c95a2addb4bІснує три головних переваги пил lenker:

  • 1. В якості основи полотна застосовується високолегована сталь;
  • 2. Мають особливий профіль зуба, оброблений за допомогою останніх технологій;
  • 3. Оснащені напайкою зі швидкорізальної сталі М2.

Стрічкові пили цієї марки мають широкий вибір розводки і кроку. Вони оснащені напайкою з твердосплавних матеріалів, що дозволяє здійснювати рез високої якості навіть на заготовках складних форм. Пили lenker легко справляються з такими високоміцними матеріалами як нікель, титан, сталь … Дане пильне полотно відрізняється високим рівнем надійності і довговічності. Особливі якості пилки lenker, дозволяють широко застосовувати її в високоточному виробництві.

Асортимент стрічкових пилок lenker

На нашому сайті представлено високопродуктивне полотно Lenker М-42-430. З його допомогою здійснюється точний і рівний зріз. Полотно широко застосовується для розпилу листового металу на вертикально-оброблювальних верстатах. Пила Lenker М-42-431 також є високопродуктивною, використовується для великогабаритних і середніх деталей. У нашому асортименті ще представлено полотно Lenker М51-531. Його переважно застосовують для сталевих заготовок, а також для обробки деталей суцільного перетину і розпилу нікелевих, титанових, бронзових або ін. сплавів.

Stark Industry є офіційним сертифікованим дистриб’ютором компанії Lenker. Ми забезпечуємо доставку стрічкопилкових полотен всього за 2 дні. Найбільш ходові стрічкові пилки завжди є у нас в наявності. Lenker – це стрічкова пила, ціна якої приємно Вас здивує.

Отримати необхідну консультацію або здійснити замовлення, Ви можете за телефонами вказаними на сайті. Якість для нас на першому місці, тому у нас представлені інструменти та обладнання тільки від надійних і висококласних виробників.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *