Стрічкові металорізальні верстати: як вдосконалити металовиробництво в 2019 році

lentochny-otreznoy-stanok

Верстатобудівельна галузь щорічно тішить технічними новинками. Активний розвиток виробництв по всьому світу вимагає постійного оновлення і вдосконалення обладнання. Підтримка високої ефективності виробництва в умовах постійно зростаючої конкуренції завдання доволі складне. Саме тому для своїх клієнтів ми постійно моніторимо ринок верстатобудування, щоб надавати виключно найкраще і перевірене обладнання.

Вже не один десяток років лідерами у виготовленні і розробці верстатів є такі країни як Італія, Німеччина, Швейцарія, Японія, США. Компанії постійно вдосконалюють вже випущені моделі і розробляють нові, для спрощення виробничих процесів, поліпшення якості готової продукції, а також досягнення більш точних результатів.

metallo-rejushiy-stanok

Удосконалення і автоматизація виробництва відкривають нові можливості як для виробника, так і для споживача. І якщо Ви зараз читаєте цю статтю, то Вас напевно цікавить якісне металообробне обладнання. Чи можемо ми запропонувати щось вартісне? Однозначно! До того ж, поспішаємо повідомити, що вже в наступному році наша компанія поповнить ряди стрічкопилкових відрізних верстатів новими моделями.

Придбання металорізального верстата – ще той головний біль. Адже від обраного обладнання залежить успіх всього підприємства. Надійний стрічкопильний верстат здатний знизити втрати металу, підвищити якість поверхні різу, скоротити енергоспоживання, оптимізувати роботу виробництва, підготувати вироби кращої якості.

Використовують стрічково-відрізні верстати в різних галузях. На серійних підприємствах перевагу віддають обладнанню з ЧПУ. Такими верстатами легко обробляються заготовки з конструкційної і високолегованої сталі. Вартість обладнання залежить від виробника, а також конфігурації. Досить популярними можна назвати верстати маятникового і колонного типу. Широко застосовуються портальні верстати, що мають фіксований робочий стіл та рухливий портал, що дозволяє обробляти великогабаритні об’єкти.

Як підібрати стрічковий металорізальний верстат

При виборі стрічкопильного обладнання слід враховувати ряд критеріїв:

– вид оброблюваного матеріалу (від цього залежить вибір потужності і швидкості);

– маса, жорсткість верстата;

– точність тощо.

Також необхідно, щоб функціонал управління був простим і зрозумілим, щоб персонал міг легко в ньому розібратися.

Однак Вам немає необхідності робити всю роботу по підбору обладнання самостійно. Якщо Ви зацікавлені в удосконаленні свого виробництва в 2019 році, то фахівці Stark Industry допоможуть розібратися у всіх тонкощах і знайти надійні верстати для Вашого підприємства. До того ж, ми надаємо швидку доставку, належне сервісне обслуговування та технічну підтримку.

Хочете дізнатися більше? Тоді зв’яжіться з нами по телефону або просто скористайтеся формою зворотного зв’язку.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *