Шліфувальні круги Winterthur

Winterthur (1)

Шліфкруги широко використовуються як на підприємствах, так і в домашніх майстеренях. Шліфувальні кола мають різну твердість, зернистість, тип зв’язки … Вони являють собою абразивний ріжучий інструмент і застосовуються на верстатах або ручних шліфмашинах для обробки різноманітних поверхонь.

Розрізняють такі типи шліфкругів:

– пелюсткові;

– фіброві;

– алмазні;

– шліфкруги на липучці;

– абразивні круги по металу.

 

Коли шліфкруги ефективніше абразивних стрічок

За допомогою абразивної стрічки можна досягти необхідної шорсткості, проте вона не допоможе усунути опуклості або западини на заготівлі, з її допомогою можна досягти дуже точного шліфування. І тут приходить на допомогу шліфкамень. Використовуючи в обробці цей інструмент, Ви легко досягнете необхідної шорсткості (при необхідності), а також точних розмірів деталі (з’їм металу буде точний до мікрометрів).

Winterthur – провідний європейський виробник абразивних матеріалів.

winterthurКомпанія виробляє унікальні, «прецизійні шліфкруги». Вони мають високий ступінь точності. Шліфувальні кола Winterthur є високопористим інструментом. Чому це важливо? Бо висока пористість кола сприяє його самозаточуванню. Таким чином, шліфкруги Winterthur відрізняються тривалим терміном служби і зносостійкістю.

До переваг високопористих абразивних інструментів Winterthur слід віднести:

– більш якісне видалення стружки;

– відмінну подачу мастильно-охолоджуючих рідин;

– низький відсоток зв’язуючої речовини (менше 10%), при цьому ризик поломки кола мінімальний.

* Так як склеююча речовина не ріже деталь, низький рівень зв’язування забезпечує більш високу продуктивність.

Шліфувальні круги Winterthur служать в 7-10 разів довше будь-яких імпортних або вітчизняних кругів.

Головна особливість виробника Winterthur полягає в тому, що він не женеться за серійністю. Його основна мета – індивідуальний підхід у вирішенні завдань клієнта. Під цією маркою виробляються кола для обробки будь-яких металевих поверхонь.

Напевно, Вас вже зацікавило питання ціни. Так, шліфкруги Winterthur не відрізняються низькою вартістю, але, вони служать в 7-10 разів довше інших. І тут слід зазначити, що якість роботи круга при тривалій експлуатації не знижується. Тому, Winterthur коштує набагато дешевше, ніж інші марки.

Економічна обгрунтованість використання даних шліф кругів, їх якість і надійність в роботі допомогли даній компанії стати безперечним лідером серед інших європейських виробників абразивних матеріалів.

Компанія Stark Industry є офіційним, сертифікованим постачальником кругів Winterthur в Україні. Ми забезпечуємо індивідуальний підхід у виборі необхідного абразивного інструменту. Наші фахівці допоможуть підібрати шліфувальний круг для ефективної обробки будь-якої металевої поверхні.

Телефони для зв’язку:

(044) 593-88-28

(067) 549-54-12

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *