Шліфувальна стрічка ЗМ. Переваги її використання на Гріндерах для шліфування металу.

Scantool 75

Scantool 75X

Гріндер – це особливий вид обладнання, призначений для шліфувальної обробки металу, дерева або іншого матеріалу. Назва верстата походить від англійського слова «grind» – молоти, перемелювати, шліфувати, точити … У зв’язку з цим, вбиваючи в пошуковий рядок слово «гриндер» Ви отримуєте часто результати зовсім не пов’язані зі шліфуванням металу або дерева. Тому, при пошуку цього верстата, ми рекомендуємо вводити в рядок пошуковика «стрічково-шліфувальний гріндер». Також Ви можете прямо зараз перейти в наш каталог і подивитися характеристики всіх наявних у нас Гріндерів.

Даний вид обладнання здійснює очищення металевих заготовок, усуває задирки і відмінно полірує. З його допомогою здійснюються чистові роботи механічної обробки на фінішних етапах виготовлення.

Конструкція самого шліфувального апарату складається з:

  • електричного двигуна, який змушує стрічку обертатися з необхідною швидкістю;
  • двох барабанів, вони безпосередньо утримують і обертають шліфувальну стрічку;
  • металевого столу (складні заготовки роблять на Гріндері з металевим столом);
  • витяжки, для усунення, що утворюється під час роботи, пилу;
  • і звичайно, абразивної стрічки.

Шліфувальні стрічки для гриндера, в залежності від виду робіт і самого верстата, можуть розташовуватися вертикально або горизонтально. Сам апарат знайшов широке застосування як в виробничих цехах, так і в простих майстернях. Все завдяки швидкій підгонці елементів під необхідні параметри.

lenta_3М_337DCНайчастіше для гріндера застосовують шліфувальні стрічки ЗМ, тому як вони мають ряд переваг. Їх характеристика, розміри і зернистість повноцінно описані в нашому каталозі. Однак, якщо говорити коротко про переваги шліфувальної стрічки 3М, то ось її головні плюси:

  • велика кількість типів зернистості для різних видів робіт;
  • висококласний абразивний матеріал (Trizact CF з оксидом алюмінію, Cubitron II, карбід кремнію і ін.);
  • різні технології нанесення абразивних частинок, що значно покращує якість і швидкість обробки металевих заготовок;
  • застосування високоміцних зв’язок, а також основ, які мають високу зносостійкість і міцність.

Завдяки своїм якостям шліфувальні стрічки ЗМ не підводять у відповідальний момент і не розсипаються прямо в руках. Саме тому вони успішно реалізуються більш ніж в 70 країнах світу.

StarkIndustry є офіційним дистриб’ютером компанії ЗМ в Україні. Ми реалізуємо різні шліфувальні стрічки для гріндера. Купити їх можна просто зателефонувавши нашим консультантам за вказаними телефонами.

Шліфувальні стрічки ЗМ – це запорука успішної роботи та якісної обробки металевих виробів.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *