Що таке нескінченні шліфувальні стрічки 3М?

lenta_3M_984F

lenta_3M_953FA

ЗМ – це величезна багатогалузева міжнародна корпорація, її ім’я сьогодні в усьому світі асоціюється в першу чергу з якістю продукції. Компанія відома завдяки своїм інноваційним розробкам в багатьох сферах: промислова та транспортна продукція, електротехнічне обладнання та ін. Корпорація ЗМ виробляє більше 50 тисяч найменувань продуктів, починаючи від офісного приладдя і товарів для будинку, закінчуючи медичними витратними матеріалами.

Більше 1,5 млрд. доларів компанія щорічно вкладає в розробку, а також впровадження нововведень. У числі її відкриттів знаходиться перший абразив 3М Three-M-ite, високочутливий стетоскоп Littmann 4000, мікропроектор MPro 110, кольоровий копіювальний апарат і ін.

Не так давно корпорація ЗМ вразила весь світ своїм новим винаходом. На цей раз воно знову було скоєно в сфері абразивних технологій. Унікальний матеріал Cubitron, за запатентованою ЗМ технологією PSG (Precision Shaped Grain) здійснив справжній прорив у роботі зі шліфувальними стрічками і шліфовці металу в цілому.

Інноваційні шліфувальні стрічки ЗМ

Cubitron II являє собою керамічне зерно точної форми. Цей винахід буквально викликав фурор в світі абразивних матеріалів. А все тому, що в процесі роботи зерна самозаточуються.

Нескінченні шліфувальні стрічки з керамічним абразивом Cubitron II мають наступні переваги:

  • постійна агресивність в процесі шліфування, висока продуктивність (самозаточуючі зерна весь час мають гострий край);
  • велика зносостійкість, в порівнянні зі шліфувальними стрічками зі звичайним керамічним зерном;
  • відсутність перегріву поверхні;
  • економія часу (використання абразиву Cubitron II скорочує наступні доводчі процеси).

Таким чином, ці нескінченні шліфувальні стрічки допомогли в рази збільшити продуктивність, і значно зменшити витрати на процес шліфування.

Нескінченні шліфувальні стрічки марки ЗМ мають широкий діапазон сфер застосувань. Все завдяки різним видам зернистості і розмірам, а також високоій міцності самих ременів на розтягнення і розрив.

Технологія склеювання стрічок

lenta_947_AНескінченний ремінь являє собою абразивну шкурку у вигляді замкнутого кола, звідси і назва. Її кінці з’єднуються між собою косими зрізами під різними кутами в нахлест і в стик. Може бути застосована підклейка з різних матеріалів.

Для здійснення тонкої шліфовки в місці з’єднання ременя здійснюється калібрування абразивного зерна, що дозволяє досягти максимально гладкої поверхні при обробці, а також збільшує міцність шва і виключає ймовірність розриву. Використання новітніх технологій при склеюванні стрічок, дозволило компанії ЗМ створити ремені останнього покоління – зносостійкі і ефективні.

Вигідно купити шліфувальні стрічки ЗМ можливо тільки в StarkIndustry

Stark Industry – офіційний дистриб’ютор компанії ЗМ в Україні. Провідні підприємства нашої країни вибирають саме шліфувальні стрічки 3М. Купити їх можна в Києві, Харкові, Запоріжжі та інших містах України. Просто зателефонуйте нам за вказаними номерами телефонів:

(044) 593-88-28

(067) 549-54-12

або напишіть на пошту info@www.starki.com.ua

Наші консультанти нададуть всю інформацію щодо цін, оформлення замовлення і здійснення доставки по Україні. Ми відкриті до співпраці і готові допомогти у вирішенні завдань будь-якої складності на Вашому підприємстві.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *