Ручний рефрактометр

Прилад для вимірювання щільності емульсії

2

Рефрактометр – це найпоширеніший прилад, який визначає щільність емульсії. Як він працює? На основі законів заломлення світла визначається величина рефракції. Показник залежить від самої МОР або від числа тих речовин, які в ній розчинені. Іншими словами величину рефракції визначають як співвідношення кутів входження світлового променя і заломлення МОР.

Діагностика концентрації відбувається досить швидко, варто тільки почекати пару секунд. Рефрактометр має інструкцію по експлуатації, в якій все детально і доступно описано.

Простий і зручний спосіб вимірювання щільності мастильно-охолоджувальної рідини. Цей пристрій дуже легко використовувати і при цьому не потрібно застосовувати додаткові реактиви. Ось чому рефрактометр можна використовувати в різноманітних середовищах, де використовуються охолоджуючі рідини.

УВАГА!

Важливо завжди стежити за процентним співвідношенням емульсії і води в МОР. Для того, щоб зручно і ефективно відстежувати відсоткове співвідношення води й емульсії, експерти Stark Industry рекомендують придбати рефрактометр.

* Купити рефрактометр можна з будь-якого міста України. Просто зателефонуйте нам за телефонами вказаними на сайті.

Зв`язатися з нами