Роберт Джон Дауні-Молодший на нашій виставці!

robert-dauni-mladshiy

Компанія “Stark Industry”, запросила відомого американского актера, продюсера та музиканта Роберта Джона Дауні-Молодшого.

Компанія “STARK INDUSTRY” учасниця XI МІЖНАРОДНОГО ПРОМИСЛОВОГО ФОРУМУ, який відбудеться 20–23 листопада 2012 запросила відомого американського актора, продюсера та музиканта Роберта Джона Дауні-молодшого.

Як відомо Старк Індастріз (англ. Stark Industries), також відома як Старк Інтернешнл, Стейн Інтернешнл, Старк Інновейшнс, Старк/Фуджікава, Старк Ентерпрайзис і, в даний час, Старк Ресіліент, – це вигадана багатомільярдна корпорація, власником і керівником якої є бізнесмен Ентоні Едвард «Тоні» Старк, також відомий як супергерой Залізна Людина.

Та на справді така компанія існує і знаходиться в місті Києві, Україна. Як стало відомо STARK Industry універсальний постачальник імпортного промислового обладнання, запасних частин і витратних матеріалів для підприємств України.

Компанія є офіційним представником ряду європейських фірм, серед яких:

  • «Lоeser GmbH» – лідер у сфері рішень для обробки металевих поверхонь. Шліфування, полірування і суперфінішна обробка зовнішніх циліндричних, конічних, плоских і складних просторових поверхонь абразивними стрічками, спеціальними колами, а також технологія зняття грата.
  • «ScantoolGroup» – самий досвідчений виробник шліфувальних верстатів в Європі, в групу якого входять Scantool A/S, Arboga A/S, KEF-Motor A/S, HM Machinery A/S. «ScantoolGroup», має широкий асортимент продукції, яка продається в більш ніж 40 країнах світу.
  • «SWATY COMET» – виробник твердих абразивів, пропонує широкий вибір шліфувальних інструментів високої якості (круги відрізні, зачисні, чашки циліндричні, алмазний інструмент та ін.), використовуються в усіх галузях індустрії.

Крім того компанія надає:

  • консультаційні послуги клієнта по підбору продукції допомагає в наладці обладнання;
  • проводить безкоштовні тестові випробування обладнання та запчастин на виробництві;
  • організовує доставку.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *