Радіальні круги, щітки і пелюсткові щітки 3М

Використання радиальних кругів

Радіальні щітки Scotch-Brite Bristle тип А з прямими щетинками більш агресивні. Вони використовуються для очищення поверхні металу, видалення задирок та інших операцій, що вимагають знімання матеріалу.

Щітки типу С з округленими щетинками працюють більш м’яко і використовуються там, де потрібний більш ретельний контроль обробки та мінімальний вплив на поверхню. Наприклад, для видалення кольорів мінливості, видалення дрібних задирок, фінішної обробки та полірування.

 

Радіальні круги і щітки Scotch-Brite Bristle RB-ZB:

Радіальні круги і щітки Scotch-Brite Bristle RB-ZB
Радіальні круги і щітки Scotch-Brite Bristle RB-ZB, що набираються з окремих кругів, використовуються з прямими шліфувальними машинами для ручної обробки невеликих ділянок деталей, рельєфних поверхонь, різьблень, внутрішніх поверхонь труб та інших важкодоступних місць. Для установки на машину використовується спеціальний шпиндель торгової марки 3М. З його допомогою можна зібрати щітку шириною від 3 до 13 мм.

Радіальні круги і щітки Scotch-Brite Bristle ВB-ZB:

Радіальні круги і щітки Scotch-Brite Bristle ВB-ZB
Радіальні круги і щітки Scotch-Brite Bristle ВB-ZB зазвичай використовуються на стаціонарному обладнанні, наприклад, на точильно-шліфувальних верстатах з подачею деталі до верстата вручну або на прохідних верстатах з автоматичною подачею деталі. З окремих кіл Scotch-Brite Bristle ВB-ZB можна набрати щітку практично будь-якої ширини, яка обмежена лише довжиною вала верстата.

Пелюсткові щітки 3М 339 SM:

Пелюсткові щітки 3М 339 SM
Пелюсткові щітки 3М 339 SM з пелюсток гнучкого абразиву з оксидом алюмінію на тканинній основі – універсальний інструмент для обробки будь-яких металів. Вони використовуються для видалення дрібних дефектів, зниження ризки після попередніх кроків обробки, підготовки до фінішної обробки. Щітки відрізняються високою швидкістю обробки і зносостійкістю. Завдяки вбудованому шпинделю 6 мм ці щітки встановлюються на пряму шліфувальну машину з цанговим затискачем 6 мм без допоміжних пристроїв.

Зв`язатися з нами