Прямошліфувальні машини. Переваги пневматичних цангових шліфмашин для виробництва.

SM-5E-5300

Прямі шліфувальні машини (ПШМ) мають подовжений корпус, який дозволяє виробляти шліфування у важкодоступних зонах. Найчастіше моделі обладнані спеціальним подовженим хоботом, що значно спрощує роботу. ПШМ допомагають підігнати заготовку під необхідний розмір, змінити форму деталі, сточити зайвий матеріал, усунути задирки або зачистити зварні шви, тобто, за допомогою даного інструменту виробляються всі підготовчі роботи перед складанням конструкції.

priamaya_shlifmashinaПневматична пряма шліфмашина для виробництва.

ПШМ умовно діляться на дві великі групи:

– електричні

– пневматичні.

Електричні цангові шліфувальні машини використовують як в побуті, так і для професійних робіт. Майстри цінують цей інструмент за хорошу ефективність, простоту і доступну вартість.

Проте, пневматичні прямошліфувальні машини продовжують тримати лідерство в виробничих процесах. Адже число оборотів в хвилину у даній версії інструменту досягає 20 000, що в 4-5 разів більше ніж у електричного побратима. У виробництві це допомагає виконувати роботи набагато швидше. Саме тому професіонали найчастіше вибирають пневматичну версію прямої шліфмашинки.

Другою перевагою пневматичних ПШМ є легкість і мініатюрність корпусу, у зв’язку з відсутністю електродвигуна деякі моделі нагадують просто потовщену ручку. Це значно спрощує обробку важкодоступних місць де електроіструменти можуть просто не пролізти.

Також пневматичні прямошліфувальні машини безпечні для застосування у вибухонебезпечному середовищі, вони допомагають економити час на швидкості робіт і забезпечують їх безперервність (при роботі з електричними моделями, час від часу доводиться робити перерви через спрацювання термозахисту, для охолодження інструменту потрібно близько 15 хвилин).

Ну і ще одним плюсом є те, що прямошліфувальні машини пневматичної версії не приваблюють розкрадачів, адже без компресора інструмент сам по собі буде марний.

Щоб не помилитися у виборі прямошліфувальної машини слід врахувати наступні фактори:

– мета використання (домашня робота або професійне виробництво);

– для серйозних і постійних робіт необхідно звертати увагу на величину потужності інструменту і ін. технічні характеристики;

– важливо оцінювати якість корпусу і деталей шліфувальної машини;

– умови в яких буде застосовуватися інструмент (на деяких виробництвах застосування електроінструменту заборонено в цілях пожежної безпеки).

Витратний матеріал на прямошліфувальний пневматичний інструмент

  1. Борфрези. На відміну від кам’яних абразивних головок, борфрези не виробляють пилу в роботі, мають більш високий ресурс застосування. За допомогою борфрези можна знімати зайвий матеріал, задирки.
  2. Відрізні диски. Існують завдання, коли різка болгаркою не підходить і можливе застосування тільки прямої шліфувальної машини. Для таких цілей існують диски з армуючою склосіткою, з алмазним напиленням, а також сталеві диски.
  3. Шліфувальні головки. З їх допомогою можна обробляти чавун, сталь, кольорові метали, кераміку, деревину, пластик. Застосовуються для фасок (на трубах з невеликим діаметром), усунення задирок, обробки крайок, видалення напливів, шліфування канавок, тощо.
  4. Полірувальні насадки. Їх виготовляють з гуми, повсті, або вулканіту
  5. Спеціальні щіточки, з натуральним або штучним ворсом або з дроту.
  6. Гравірувальні різці, фрези, голки.

Купити прямошліфувальну машину і витратний матеріал до неї можна прямо у нас на сайті. Компанія Stark Industry реалізує пневматичні прямі шліфувальні машини, а також інструменти до них за вигідними цінами.

У нас Ви знайдете такі пневматичні ПШМ як:

– SM-53-5300;

– SM-52-5300-90°;

– SM-55-5300-115°;

– SM-5E-5300.

Зв’язатися з нашими фахівцями можна за телефонами вказаними на сайті.

Stark Industry – Ваш вірний партнер і надійний постачальник!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *