Промислова гідравліка й пневматика: чому фахівці обирають Bosch Rexroth

Компания bosch_rexroth

Технічний прогрес і умови жорсткої конкуренції змушують українську промисловість модернізувати застаріле обладнання й підвищувати свою ефективність. Одним з лідерів у наданні комплектуючих для виробничих потужностей на світовій арені є відома торгова компанія «Bosch Rexroth». За час свого існування марка Bosch Rexroth стала більше ніж брендом, вона завоювала довіру споживачів завдяки якості, а також надійності продукції, що виробляється.

Історія становлення компанії почалася ще в 1795 році, коли Георг Людвіг Рексрот запустив у Шпессарт чавуноливарний виробництво. Компанія довгі роки росла і модернізувалася, тому сьогодні її асортимент досить широкий. Вся продукція торгової марки Bosh Rexroth охоплює 4 основних напрямки:

– пневматику;

– мобільну і промислову гідравліку;

– складальні технології, а також техніку лінійних переміщень;

– системи управління, електроприводи.

pnevmatika-bosch

* Детальніше про продукцію компанії дивіться в Bosh Rexroth каталозі:

Комплектуючі і запасні частини до обладнання

До категорії мобільної, а також промислової Rexroth гідравліки відносяться:

– циліндри;

– насоси;

– клапани;

– гідравлічні мотори;

– електронні деталі і вузли знаходяться;

– акумулятори;

– манометри, датчики, фланці та ін.

Товари промислової гідравліки широко використовуються в металургії, енергетиці, транспортній промисловості, машинобудуванні, ливарному виробництві, нафтопереробній промисловості та інших галузях.

Детальніше дивіться в розділі «Гідравліка Bosch Rexroth»

Тут не можна не підкреслити той факт, що продукція марки Bosch володіє найповнішим на сьогодні асортиментом в рамках конкуренції країн світу. А для підвищеної конкурентоспроможності важлива не тільки якість, але і швидкість. Одним з головних елементів автоматизації процесів на підприємстві є пневматика. У складі пневматичного ряду продукції є:

– пневмоциліндри безштокові;

– пневмораспределители;

– штуцери;

– муфти та ін.

Більш детальний список дивіться в розділі «Пневматика Bosch Rexroth»

Продукція марки Бош – це завжди інноваційні технології, найвища якість та надійність. Тому впровадження гідравліки і пневматики Rexroth значно підвищує якість, а також швидкість виробництва. Асортимент компанії величезний, тільки розділ гідравліки містить понад 100 тис. Найменувань.

Наша компанія поставляє виключно оригінальну продукцію. Stark Industry є офіційним дилером Bosch Rexroth в Україні. У нас є широкий спектр товарів на складі. Доставка продукції здійснюється по всій країні. Для замовлення необхідного товару просто скористайтеся формою зворотного зв’язку або зателефонуйте:

38 (067) 828 29 48

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *