Проект №1

Трубний завод «Сентравіс Юкрейн Продакшн» місто Нікополь.

Завод займається виробництвом труб з нержавіючої сталі.

У 2005 році, в партнерстві з фахівцями компанії Loeser, для Сентравіс Юкрейн Продакшн поставлено обладнання для шліфування й полірування серії RPS 376 стандартній комплектації з шістьма станціями. Така станочная лінія зарекомендувала себе як високоякісне обладнання, підтвердженням чого став повторне замовлення від Нікопольського трубного заводу.

У 2007 році, в партнерстві з фахівцями компанії Loeser, для Сентравіс Юкрейн Продакшн поставлено обладнання для шліфування й полірування серії RPS 376 зі спеціальною комплектацією з дванадцятьма станціями.


Проект №1




Проект №2

Завод «Дніпроспецсталь» місто Запоріжжя.

Виробництво прутків зі спеціальних сталей.

У 2009 році, в партнерстві з фахівцями компанії Loeser, для Дніпроспецсталь поставлено обладнання для шліфування й полірування серії RPS 377 посиленою комплектації з чотирма станціями. Така станочная лінія зарекомендувала себе як високоякісне обладнання, яке надійно служить підприємству по сьогоднішній день.


Проект №2




Проект №3

Компанія «Метал Холдинг» місто Київ.

Дзеркальна поліровка круглих труб з нержавіючої сталі.

У 2010 році, в партнерстві з фахівцями компанії Loeser, для Метал Холдинг поставлено обладнання для шліфування та «дзеркальної» полірування серії RPS 374 з шістьма станціями, з яких, чотири шліфувальні і дві полірувальні. Завдяки такому обладнанню, клієнт, за один прохід, отримує поліровану трубу. Така станочная лінія зарекомендувала себе як високоякісне обладнання, яке надійно служить підприємству по сьогоднішній день.


Проект №3




Проект №4

Компанія «Профі Трейд» місто Дніпропетровськ.

Виробництво сталевих труб.

У 2014 році на завод компанії Профі Трейд поставлений верстат Scantool 150 CGW. Бесцентровой верстат для шліфування труб, після установки і наладки, працює бездоганно. Scantool 150 CGW зарекомендував себе як надійне обладнання для шліфування й полірування труб різного діаметру і різної довжини. Такий верстат надійно прослужить багато років.


Проект №4




Проект №5

Завод «Спорт Техніка» місто Чернігів.

Виробництво спортивних тренажерів.

У 2015 році для шліфування й полірування каркасів спортивних тренажерів поставлені два верстати:

     
  • Loeser FS 384-G1-150
  •  

  • Loeser KS 100-BA-F

Наприклад, верстат Loeser KS 100-BA-F – швидкість шліфування досягає до 27 метрів в хвилину. Завдяки німецькому устаткуванню, продуктивність заводу підвищилася в рази вже в другому півріччі 2015 року. Це свідчить про те, що дані верстати зарекомендували себе як високоякісне обладнання, яке надійно прослужить підприємству багато років.


Проект №5
Проект №5