Полотно стрічкової пили і його різновиди

saw_-for_metal

chem-tolsche-stalnaya-polosa-tem-ona-prochneeСтрічкова пила – це замкнуте металеве ріжуче полотно. Його застосовують у ручному стрічкопильному інструменті, а також стрічкопильному обладнанні. Сталеву стрічку застосовують ще на невеликих пилорамах, скрегах або розрізних пилах. Даний інструмент також використовують в індустрії громадського харчування, в сільському господарстві для розпилу замерзлого м’яса, кісток, напівфабрикатів і туш тварин. Замкнута пила має особливу надійною конструкцію, яка надає можливість багаторазового застосування.

Стрічкові пилки по металу та дереву

Існує три основні категорії стрічкових пилок:

  • – зубчасті
  • – беззубі
  • – пили електроіскрової дії.

Їх також умовно можна розділити на пилки «спеціалізованого розпилювання», пили для «деревообробки» і пили «загального призначення». Призначення інструменту визначається декількома факторами. Перший – це число зубів на один дюйм. Наприклад, для розпилу листового прокату, тонкостінних труб і інших тонкостінних деталей необхідно використовувати пилки по металу з дрібним кроком зуба. Чим меншим є число зубів, тим більшим буде проникнення зуба пилки в оброблюваний матеріал. Хоча це також залежить і від форми самих зубів. Їх існує не мало.

* Увага! При деяких видах розпилу металевих виробів необхідне застосування МОР для охолодження самої стрічки і заготовки в місці обробки.

Другим фактором є ширина стрічкопильного полотна. Вимірюється воно відстанню від верхньої точки зуба до спинки стрічки. Ще одним важливим фактором є кут самих зубів стрічкового полотна. Це так звана розводка. Також, щоб зробити правильний вибір стрічкової пилки, дуже важливо враховувати матеріал, з якого вона виготовлена.

Вибір стрічкової пилки

pila0003Отже, для того щоб правильно підібрати пильне полотно, слід звернути увагу на наступні параметри:

  • – якщо заготівля великого розміру, то і розмір зубів пилки повинен бути великим. Чим більше заготівля, тим більше зуби;
  • – розводка («хвиля», «групова» або «стандартна»);
  • – твердість ріжучих зубів;
  • – кут заточування, а також профіль зуба.

Компанія Stark Industry є офіцільний дистриб’ютором Lenker. Це великий світовий виробник універсальних стрічкових пилок, які виготовляються з швидкорізальної сталі HSS M42. Також для обробки важкооброблюваної сталі Lenker виготовляє особливі полотна з покриттям зубів HSS M51.

Придбати пили стрічкові по металу і неметалу від Lenker можна на нашому сайті. Просто зателефонуйте за вказаними телефонами:

(044) 593-88-28

(067) 549-54-12

Наші фахівці нададуть відповідь на всі питання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *