Пневматичні орбітальні шліфувальні машини

orbital-shlif-mash

Орбітальні пневматичні шліфувальні машинки, як і СШМ, застосовуються для тонкої, фінішної обробки. Однак, на відміну від стрічковошліфувального інструменту, «орбіталка» дозволяє досягти більш гладкої поверхні. Дана ручна машина забезпечує максимально ідеальні показники заготовки після обробки. Вона дозволяє підготувати деталь до подальшого фарбування або лакування.

Висока якість поверхні досягається завдяки орбітальним (круговим) рухам шліфувального полотна. Кількість обертів за хвилину становить 12, а то і 14 тисяч (в залежності від моделі). Для зменшення вібрації на руки, ексцентрикові шліфувальні машини (ЕШМ) обладнані противагою.

shlifmashina-orbitalnayaОрбітальна пневматична шліфувальна машина ідеально підходить для виробництва

Головною перевагою даної ручної машинки є можливість її використання в умовах де по техніці пожежної безпеки електроіснтсрумент не допускають. Другим вагомим аргументом на користь пневмоінструменту є скорочення витрат на електроенергію, що дозволяє економити кошти.

Якщо порівнювати конструкцію електричної та пневматичної ЕШМ, то пневматична не має електродвигуна і як наслідок у неї набагато менше рухомих деталей, що збільшує термін її служби. Вага пневматичної орбітальної машинки становить всього від 600 г до 1000 г і це саме по собі вже є великим плюсом, тому як впливає на комфорт і тривалість роботи оператора. Як наслідок останній фактор допомагає збільшити продуктивність.

Вибір шліфкруга для орбітальної машини.

Сьогодні виробники пропонують великий вибір витратного інструменту. Його застосовують для зняття бруду або іржі, для втирання воску або поліролі, для «фінішного» полірування тощо. Вибір грунтується на типі робіт, а також вигляді кріплення. Шліфкруги кріпляться до підошви ручної машини за допомогою затискачів чи «липучки».

Завдяки кріпленню «липучка» заміна шліфкруга проводиться протягом декількох секунд. Потрібно всього лише зняти старий інструмент і прикласти новий, важливо тільки стежити за збігом отворів. Шліфувальний диск кріпиться дуже надійно, тому в процесі роботи він ніколи не зірветься з підошви.

У нашому асортименті Ви знайдете унікальні кола ЗМ з системою кріплення Hookit, а також ексцентрикові пневматичні шліфувальні машини моделей SM-66-6133A і SM-66-6133C (докладніше дивіться в розділі «Ручні шліфувальні машини»).

Компанія Stark Industry є надійним постачальником металообробного обладнання, шліфувальних машин, абразивних і витратних матеріалів, металообробного інструменту та ін. Ми надаємо гнучку систему оплати, а також високий рівень обслуговування.

Щоб купити пневматичні шліфувальні машини за вигідною ціною, просто зателефонуйте нам за номерами вказаними на сайті.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *