Пневматична стрічково-шліфувальна машина. Опис і правила підбору.

shlifmashina

Стрічкова пневмошліфмашина відмінно справляється зі шліфуванням і навіть обдиранням. За допомогою даного інструменту можна знімати непотрібні шари оброблюваної деталі. Шліфувальна стрічкова машина успішно застосовується в різних областях, наприклад, в будівництві, столярній справі, металообробці та ін.

Принцип роботи СШМ полягає в безперервному русі замкнутої абразивної стрічки, завдяки цьому і здійснюється процес шліфування. Найчастіше інструмент використовується для зняття старих лакофарбових покриттів, обробки поверхонь з дерева (металу), а також для шліфування стін (усунення нерівностей після багаторазової шпаклівки).

lent_shlif_trub1Як вибрати стрічкову шліфувальну машину?

Вибір стрічкової шліфувальної машини важливо засновувати на робочих характеристиках моделей. Ці показники відрізняють в першу чергу професійні інструменти від побутових. На сьогоднішній день вигідним придбанням для робіт на виробництві є пневматична стрічково-шліфувальна машина.

Вона відрізняється високою продуктивністю, міцністю та економністю. При регулярній експлуатації пневматичний інструмент значно скорочує витрати електроенергії, а отже зменшує фінансові витрати.

Важлива перевага пневматичної стрічково-шліфувальної машини полягає і в її пожежній безпеці. Ця властивість дозволяє використовувати даний ручний інструмент в умовах, де застосовувати електроіснтрумент небезпечно і ризиковано.

У виборі СШМ слід також грунтуватися на правильному підборі абразивної стрічки. Для цього важливо спочатку оцінити тип майбутніх робіт. Щоб отримати бажану шорсткість, необхідно використовувати певний вид стрічки. Тут варто враховувати кількість обертів шліфувальної машини. Найчастіше виробники замкнутих шліфстрічок прописують регламенти для конкретного абразиву, де вказано на яких швидкостях допускається застосування абразивного матеріалу для отримання бажаного результату.

На нашому сайті Ви можете купити стрічкову шліфмашинку від надійних виробників за вигідною ціною. Компанія Stark Industry реалізує пневматичні СШМ, а також пневматичні стрічкові шліфувальні машини для труб. Детальна інформація про моделі і їх технічні характеристики розташована в розділі «Ручні шліфувальні машини».

Зробити замовлення або отримати необхідну консультацію Ви можете за телефонами вказаними на сайті.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *