Нескінченні стрічки і фіброві круги від компанії VSM – інструмент №1 в металообробці

Бесконечная шлифшкурка - фото абразив

Компанія VSM – надійний німецький виробник високоякісних абразивних матеріалів. За більш ніж 140 років роботи вона отримала величезний досвід у сфері технологічних рішень металовиробництва. Сьогодні компанія VSM є надійним помічником металообробних підприємств по всьому світу. Абразивні нескінченні стрічки, а також фіброві диски залишаються безперечними лідерами продажів ось вже не одне десятиліття. А все тому, що продукти VSM виробляються із застосуванням інноваційних технологій і урахуванням високих вимог користувачів до якості обробки, а також зносостійкості інструменту.

fibroviy-krug-vsm

Конкурентоспроможність сучасних підприємств полягає в швидкості обробки і якості фінішної продукції. Щоб підтримувати продуктивність важливі не тільки знання й досвід, необхідні якісні інструменти, а також надійне обладнання. Саме тому ми рекомендуємо нашим клієнтам продукцію від компанії VSM.

Stark Industry є офіційним представником німецького виробника в Україні. Ми постійно розширюємося, щоб забезпечувати підприємства всіма необхідними інструментами для якісної металообробки. В каталозі Stark Industry представлені стрічки нескінченні різних розмірів і зернистості. Але якщо Ви не знайшли те, що шукали, обов’язково зв’яжіться з нами, щоб ми могли максимально швидко допомогти Вам у вирішенні поставлених задач!

Нескінченні стрічки VSM – стійкий, надійний, а також високоефективний абразивний інструмент.

Шліфувальні стрічки VSM

А якщо говорити про фіброві шліфувальні круги, то ми зовсім не перебільшимо, написавши, що це найкращий товар для металообробки, який є сьогодні на ринку. Фіброві диски VSM пройшли безліч випробувань, і, на думку наших клієнтів, вони виправдали всі очікування. Якщо порівнювати німецькі шліфкруги з аналогами інших компаній, то слід зазначити що круги VSM більш ефективні. Ви можете переконатися в цьому на власному досвіді, провівши невеликий експеримент і розглянувши такі параметри як:

– зносостійкість;

– продуктивність;

– ресурс кола;

– нагрівання поверхні оброблюваного металу;

Результати тестування доводять відповідність можливостей фібрових дисків і заявлених виробником характеристик. Детальніше про технічні параметри кругів дивіться тут.

Купити шліфувальні стрічки VSM чи фіброві кола, а також отримати необхідну консультацію можна за телефонами, вказаними на сайті, або скориставшись формою зворотного зв’язку.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *