Насоси

Пропонуємо насоси в асортименті

Насос типу Д

nasos-typeD

Горизонтальний відцентровий насос

Використовується для зрошення або меліорації земельних ділянок. Необхідний напір створюється за рахунок відцентрової сили. Насос має горизонтальне розташування. Рідина подається в двох напрямках. Агрегат широко використовується в житлово-комунальному господарстві, промисловому і комунальному водовідведенні, агропромисловому комплексі.

 

Насос КМ

nasos _tipa_KM

Відцентровий насос консольної модифікації.

Володіє невеликими розмірами. Дана модифікація не споживає багато електроенергії. Агрегат є моноблоковим, конфігурація – горизонтальна. Обладнаний приводом від електромотора. Насос застосовують в промисловому і комунальному водовідведенні, а також житлово-комунальному господарстві.

 

Насос типy ЦН

nasos-nasos-CN

Насос ЦНС.

Обладнаний двома робочими колесами. Двоступеневий агрегат оснащений сальниковими ущільнювачами, а також приводом від електро- або дизельного мотора (ЦН 400-105). Ці насоси для водопостачання використовуються для відводу і підведення води. Застосовуються для зрошення, або меліорації земельних ділянок, в агропромисловій сфері, житлово-комунальних господарствах, а також пром-і комунальному водовідведенні.

* Є ще чотириступінчаста модель ЦН 400-210.

 

Насос типy К, КШ

nasosy_tip_ K_KSH

Консольна модель насоса, обладнана одним робочим колесом. Використовується в житлово-комунальному господарстві, промисловому і комунальному водовідведенні, а також агропромисловому комплексі. Відцентровий агрегат має горизонтальну конфігурацію. Обладнаний приводом від електромотора. За допомогою цього агрегату виробляють іригацію та меліорацію.

 

Насос КсВ

nasos_KCV

Цей пристрій має кілька робочих коліс. Секційний насос складається з двох частин (корпусів). Агрегат має вертикальне розташування.

Насос КсВ використовується для перекачування конденсату в пароводяних мережах теплоелектростанцій, які працюють за допомогою органічного палива. Широко застосовується в комунальній та тепловій енергетиці.

 

Насос КсД

nasos_KCD

Відцентрова, триступенева модель, обладнана полуспіральним підведенням. Насос винайдений для конденсату в пароводяних мережах теплоелектростанцій, які використовують органічне паливо. Використовується в енергетиці та комунальній енергетиці. Агрегат застосовують також для рідин подібних конденсату за характеристиками і хімскладу. Пристрій має горизонтальну конфігурацію і односторонній вхід..

 

Насоси відцентрові секційні ЦНС 120 …, 180 …, 240 …

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Виготовлені спеціально для подачі в Нафтовий пластини чистих вод, агресивних вод, а також нафтопромислових вод з і без домішок сірководню. Привід проводиться синхронними або асинхронними електромоторами 500-2000 кВт.

Агрегат виробляється в двох модифікаціях:

Насос ЦНС «2» з виносними підшипниковими опорами ротора, для їх змащення потрібно підводити масло.

Насос ЦНС «3» з вбудованими твердосплавними підшипниками.

Зв`язатися з нами