Комплектуючі та запчастини до промислового обладнання

Stark Industry постачає такі комплектуючі та запчастини як:


Металообробне обладнання, комплектуючі та запчастини до нього:

всілякі металообробні (шліфувально-полірувальні, гнучкі, вальцювальні, верстати для різання металу, верстати для свердління, гільйотини, преса, ручні шліфувальні машини) верстати, комплектуючі і запчастини до них.

Гідравлічне обладнання:

преси і насоси, акумулятори (мембранні акумулятори), гідроциліндри і гідравлічні приводи, гідророзподільники і підйомники, перетворювач тиску, всілякі клапана.

Мотор-редуктори і редуктори:

планетарні, черв’ячні, спіроїдні, хвильові, циліндричні, циліндрично-черв’ячні, редуктори-моноблоки (циліндричний співвісний, конічний, циліндричний з паралельними валами, червячно- циліндричний), малогабаритні черв’ячні редуктора, планетарні редуктори.

Фільтрувальне обладнання та запчастини до нього:

фільтри високого тиску, фільтри «останнього шансу», зворотні фільтри, станції для фільтрації МОР.

Насосне обладнання та запчастини до нього:

насоси занурювального типу, насоси поверхневого типу для перекачування холодної та гарячої води, перекачування фекалій, мастильно-охолоджуючих рідин, промислових мастил. Згідно з принципом дії: вібраційні або центробіжні

Електротехнічне обладнання та запчастини до нього:

вимірювальні прилади, кабельно-провідникові, контрольно-вимірювальні прилади і автоматика, розподільні шафи, шафи управління, привідна техніка, низьковольтна комутаційна техніка, високовольтне обладнання.

Компанія Stark Industry реалізує практично будь-які комплектуючі і запчастини до промислового обладнання. Все, що Вам необхідно зробити, це направити нашим менеджерам запит на поставку того чи іншого обладнання.

Крім усього вище перерахованого, у нас є свій інженерний центр. Ми маємо все необхідне обладнання для виробництва запасних частин. Наші фахівці можуть проводити модернізацію всіх рівнів складності, виконуючи фрезерні, токарні, свердлильні, шліфувальні, зварювальні та ін. операціі. Ми виконуємо роботу по вже готовими кресленнями або розробляємо всю необхідну технічну документацію самі.

Зв`язатися з нами