Компанія Старк Індастрі реалізує високоякісні абразивні стрічки торгової марки 3М. Абразивні стрічки 3М забезпечують надійну і економічно ефективну продуктивність.  Кожна шліфувальна стрічка 3М – це якісний матеріал, що перевірено часом.

Асортимент:

  • Шліфувальні стрічки з керамозерном:

lenta-3M-cubitron
Керамічний мінерал Cubitron™ виробляється за спеціальною запатентованою технологією. У ході ретельно контрольованого процесу спікання створюється унікальна мікрокристалічна структура з передбаченими зламами, що дозволяє мінералу Cubitron™ самозагострюватись в процесі шліфування й обумовлює його виняткові ріжучі властивості. У той же час, мінерал Cubitron™ має високу зносостійкість і зберігає свої якості навіть при інтенсивному нагріванні й навантаженнях, що виникають під час шліфування. Це ідеальний мінерал для обробки нержавіючої сталі, титану, хромових і нікелевих сплавів.

  • Універсальна шліфувальна стрічка 577F:

Універсальна шліфувальна стрічка 577F
Універсальні шліфувальні стрічки 577F на високоміцній тканинній основі призначені для обробки нержавіючих і вуглецевих сталей, алюмінієвих сплавів, інших металів та сплавів. Оновлена ​​конструкція абразивного матеріалу забезпечує чудові характеристики шліфувальної стрічки 577F: тривалий термін служби і високу швидкість обробки. А в поєднанні з невисокою ціною, шліфувальної стрічки 577F дозволяють істотно знизити собівартість абразивної обробки. Стрічки 577F можуть використовуватися для шліфування при середньому і сильному притиску. Водостійка основа дозволяє використовувати їх з МОР.

  • Абразивні стрічки 3М Scotch-Brite:

Абразивні стрічки 3М Scotch-Brite
Шліфувальної стрічки Scotch-Brite призначені для сатинування та полірування поверхонь будь-яких металів. Вони забезпечують гладку поверхню з однорідною текстурою без знімання матеріалу і дозволяють видаляти дефекти після попередніх етапів обробки, як при роботі на стрічкових верстатах, так і на шліфувальних машинах ручного типу.

  • Абразивні стрічки 3М Trizact:

Абразивні стрічки 3М Trizact
Структуровані шліфувальні стрічки Trizact створені за технологією мікрореплікації, за допомогою якої на основу шліфувальної стрічки наносяться прецизійні пірамідальні структури, що містять безліч шарів ретельно відібраних за розміром абразивних частинок. У міру зношування пірамідок оголюється новий шар абразивних часток з гострими ріжучими крайками.

Шліфувальні стрічки 3М можуть бути виготовлені будь-якого необхідного розміру.

Питання постачання необхідних абразивних стрічок торгової марки 3М в потрібний термін і місце – це ті питання, з якими наша компанія успішно справляється більше 5-ти років. Все, що необхідно Вам зробити, це направити нашим менеджерам запит на ті чи інші шліфувальні стрічки. Фахівці компанії Старк Індастрі підберуть найоптимальніший для вас варіант!

Do you want know more?

Call Us: (044) 593-88-28, (067) 549-54-12

E-mail Us: info@starki.com.ua