Helcotec – Німеччина

Halcool – виробник Helcotec – Німеччина
 1

Переваги використання МОР:

Знижує тертя при обробці поверхонь деталей;

Зменшує знос і охолоджує ріжучий, шліфувальний інструмент, матеріал;

Полегшує процес деформування зрізаного шару металу;

Покращує якість оброблюваних поверхонь;

Видаляє (змиває) металеву стружку;

Запобігає корозії знову оброблених поверхонь.

 

 

Назва Короткий опис Сфера використання Характеристики Рекомендована концентрація
Halcool S 100 Концентрат високо- продуктивної синтетичної мастильно-охолоджувальної рідини для шліфування. Засіб не містить мінеральних масел, хлору і нітритів. Змішаний з водою, розчин не має запаху і не схильний до піноутворення.

Поставляється в 60-ти літрових бочках.

Використовується для шліфування виробів з високолегованих і нержавіючих видів стали. Розчин містить спеціальні добавки, які збільшують тривалість служби шліфувального матеріалу. Шліфувальні диски і стрічки не забруднюються і не втрачають ріжучої здатності. Засіб запобігає корозії верстата і оброблюваних деталей. Не токсичний. Рекомендована концентрація при шліфуванні 2% -4% (розводити з водою при співвідношенні від 1:50 до 1:25).

Величина pH (3% процентна концентрація) – 9,3

HalcoolBasik 530 Концентрат мастильно-охолоджуючої рідини на основі мінеральних масел. Не містить хлороорганических речовин і вторинних амінів. При змішуванні з водою утворює мелкодисперсную емульсію.

Поставляється в 60-ти літрових бочках.

Використовується для обробки таких матеріалів як чавун, низьколегована сталь, алюміній з низьким рівнем вмісту кремнію. Засіб відмінно себе зарекомендував для обробки вище зазначених матеріалів і видів обробки на токарних і фрезерних верстатах, оброблювальних центрах з ЧПУ і шліфувальних верстатах. Відмінні охолоджуючі та змащувальні властивості в комбінації з певним «миючим» ефектом. Не схильний до піноутворення. Містить антикорозійні присадки. Гарна «стікаємість» з поверхонь деталей, за рахунок цього зменшення втрат емульсії. Не токсичний. Ріжуча обробка стали, чавуну 4% -8%.

Ріжуча обробка алюмінієвих сплавів 6% -8%.

Шліфувальна обробка 4% -5%.

Величина pH (5% -ти відсоткова концентрація) – 9,2

 

Рекомендовані товари

Зв`язатися з нами