Чому металообробні підприємства все частіше обирають абразиви VSM

Абразивы VSM

Компанія VSM ось уже 150 років забезпечує металообробною продукцією підприємства 70 країн світу. Як їй вдається тримати лідерство в сфері металообробних інструментів? Чому сьогодні все більше компаній обирають продукти німецького виробника? І чому компанії, що використовують товари VSM, підвищують свою конкурентоспроможність? У цій статті ми відповімо на ці питання та розберемо чим продукція VSM краще багатьох брендів представлених на сучасному ринку.

І перше, що хочеться підкреслити, це широку лінійку товарів німецького виробника. Величезний асортимент дозволяє використовувати продукцію VSM на всіх етапах металообробки починаючи від чорнової зачистки і закінчуючи поліруванням. Але це не найголовніша перевага.

Прогрес змушує підприємства працювати з кожним роком швидше, зберігаючи високі вимоги до якості готової продукції. Тому сучасні металообробні компанії як ніколи потребують належного рівня ефективності. У зв’язку з цим, в цехах застосовується різне устаткування, яке сприяє спрощенню і прискоренню процесів металообробки. Хочете знати чому підприємства все частіше обирають товари VSM?

Все просто, VSM забезпечує якісним надійним інструментом будь-яке обладнання починаючи від ручних машинок і закінчуючи великогабаритними шліфувальними верстатами. Асортимент VSM включає більше 200 серій абразивів:

Лента VSM

Переваги абразивів VSM

Самозагострювальний керамічний абразив CeramicPlus відрізняється високою швидкістю обробки, а також зносостійкість. Його застосування виключає появу прижогів та кольору мінливості на поверхні деталей, так як спеціальне покриття TopSSize відводить тепло з оброблюваної зони підвищуючи продуктивність. Застосовуючи матеріали VSM можна обробляти нержавіючі і жароміцні сталі, скло, кераміку, а також інші матеріали, використовуючи як мокру, так і суху обробку.

Читайте також: Нескінченні стрічки і фіброві круги від компанії VSM – інструменти №1 в металообробці

Stark Industry є офіційним дилером компанії VSM в Україні, тому ми маємо можливість поставляти високоякісні інструменти безпосередньо з заводу виробника за вигідними цінами. Використовуючи абразивну продукцію німецької якості Ви забезпечуєте своє виробництво надійним високоефективним інструментом, що відповідає всім вимогам сучасної металообробки.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *