Біметалічні пили, особливості одинарного і пакетного різання металу.

Биметаллические пилы

57c95a2addb4bПромислове виробництво не стоїть на місці, тому для підтримки продуктивності необхідно використовувати сучасні технології та обладнання. Одним з таких ефективних в металообробці інструментів є біметалічне полотно. Воно широко використовується для розпилу стали, заліза, міді, алюмінію. Біметалічне полотно також застосовується для фігурного різання.

Біметалічні пили по металу являють собою пильні полотна із зубами з швидкорізальної сталі. Швидкорізальна сталь має високу твердість, що дозволяє обробляти всі види сталі з твердістю 42-43 НRСе, включаючи нікелеві і титанові сплави. Популярність біметалічного полотна обумовлюється також хорошою жорсткістю для точного пиляння і тривалим терміном служби (ріжучі зуби довгий час залишаються гострими).

Переточувати біметалічне полотно не можна!

Головною особливістю біметалічної стрічкової пилки є те, що розводка проводиться на «сирому» матеріалі і тільки після здійснюється гарт. Це дає так званий «ефект пам’яті» металу. Таким чином, після усунення навантаження, зуби пилки повертаються до вихідного місця розташування. Як тільки розводка відновлюється, можна знову приступати до роботи.

Одинарна і пакетна різка, вибір ріжучого стрічкового полотна.

57c964efaa934Пильне полотно з покриттям зі швидкорізальної сталі відмінно справляється з одинарної і пакетної різкою. Пакетна різка проводиться в два способи:

  • різка киснем високого тиску;
  • різка киснем низького тиску.

одиниці деталі і прискорює процес виробництва.

Щоб правильно підібрати пилку для одинарного (пакетного) різання, слід керуватися наступними факторами:

  • крок зуба;
  • ширина самого стрічкового полотна;
  • матеріал пилки.

Найефективнішими для пакетного різання вважаються біметалічні пили, так як вони відрізняються високою надійністю, міцністю і мають покриття зі швидкорізальної сталі.

Більш детальну інформацію про стрічкові полотна Ви можете отримати за телефонами вказаними на сайті.

Компанія Stark Industry реалізує пильні полотна від всесвітньо відомого німецького виробника. Ми є офіційним, сертифікованим дистриб’ютором Lenker в Україні.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *