Абразивні матеріали 3М

Шліфувальні стрічки

Надійний шліф матеріал з великою продуктивністю. Купити стрічку на гриндер або верстат можна з будь-якого куточка України. Просто оберіть необхідну Шліфстрічку та зателефонуйте за телефонами вказаними на сайті.

 

lenta_577F

577F

Застосовується для обробки нержавіючої сталі, нікіліевих сплавів, алюмінію, вуглецевої сталі і ін. Підходять для шліфування як з використанням МОР так і без.
Стрічка має надійну поліефірную основу. Вона застосовується як для грубих операцій так і для оздоблювальних робіт.

 

777F lenta_3M_777F

Наждачна стрічка з зернами Cubitron які закріплені на вологостійкому поліефірному волокні. У складі передбачені присадки для охолодження під час роботи. Використовуються для грубої обробки.

Стрічка відмінно справляється з обробкою нержавійки, високолегованої сталі, сплавів з титану, кобальту та ін.

lenta_3M_777F947D

Особлива стрічка ЗМ, має надійну тонку основу. Гарантує точне різання навіть при роботі з твердими матеріалами. Шліфлента має гарну еластичність, що дозволяє працювати з заготовками нестандартних форм.

Наждачна стрічка має спеціальні присадки, які не допускають перегріву інструменту, тим самим продовжуючи термін його служби. Шліфувальна стрічка 947D застосовується для операцій з імплантатами, турбінними лопатками, а також медінструментами і прецизійним обладнанням.

Стрічками 947D обробляють титан, нікелеві сплави, кобальт, нержавіючу сталь.

Матеріл Зернистість
Р36 Р40 Р50 Р60 Р80 Р100 Р120 Р150
577F
777F
947D

lenta_947_A

 

947А

Абсолютно новий винахід 3М. Має зерна тривимірного заточування Cubitron II. Еластичні властивості основи ідеально підходять для операцій з заготовками нестандартних форм. Стрічка доступна також з розміром зерна 120+

 

lenta_3M_984F984F

Поліпшені якості і підвищена стійкість цього матеріалу, дозволили збільшити швидкість шліфувальної обробки, а також тривалість служби самої стрічки. Віддавши перевагу матеріалу Cubitron Ви скоротите етапи шліфування і отримаєте максимальну якість оброблюваної поверхні.

 

Матеріал Зернистість
Р36 Р40 Р50 Р60 Р80
947А
984F

Абразивні стрічки Scotch-Brite

Призначаються для полірування, а також сатинування різних металевих деталей. Вони усувають вади після попередніх робіт і роблять поверхню максимально однорідною, не допускаючи знімання оброблюваного матеріалу. На відмінно справляються з обробкою кольорового металу і нержавіючої сталі.

Матеріал Зернистість
Тип Т A VFN A MED
SC

Абразивні стрічки Trizact

Ці шліфувальні стрічки створені за методикою мікрореплікація. Використовуючи її, на основу стрічки закріплюються пірамідальні прецензійні структури, які мають певну кількість шарів з відібраними частинками абразиву. Коли одні пірамідки зношуються, проявляються нові, з іншого шару. Використовуючи ці шліфувальної стрічки Ви завжди будете контролювати процес. Стрічки ЗМ володіють великим ресурсом, не допускають «випадкових браків», знижують витрату абразивного матеріалу, значно скорочують витрати на наступні роботи.

 

337DClenta_3М_337DC

Стрічка має основу з тканини напівжорсткого характеру. Як абразивний елемент виступає інноваційний матеріал Trizact, який закріплений за допомогою синтетичної склейки. Стрічка застосовується для оброблення кованих та литих деталей.

Trizact CF – це завжди максимальна якість оброблених поверхонь. Цей матеріал ефективний в роботі з нержавійкою, алюмінієм, хромом, нікелевими сплавами і т.д. У нас в наявності є широкий вибір зернистості, а також розмірів.

Шлифстрічка відмінно справляється зі слідами після верстатних робіт, легко видаляє окалину і робить поверхню заготовки більш однорідною.

 

953FAlenta_3M_953FA

Дана стрічка це вологостійкий матеріал застосовується на верстатах. Використовується для обробок із застосуванням МОР. У цих стрічках суміщені агресивність зерен Cubitron і максимальна якість поверхні, яке гарантує Trizact. 953FA має надзвичайно високу стійкість. Застосовується для робіт з усіма типами металів. Її широко використовують для шліфування різних труб, гідроциліндрів та ін.

Матеріал Зернистість
А300 А160 А100 А65 А45 А30 А20 А16 А10 А6
337DC
953FA

lenta_3М_253FA

 

253FA

Напівгнучка шліфстрічка. Має якісну основу – полотно з поліефірного волокна. Створена для мікрошліфовки.

 

lenta_3M_237AA237АА

Дана нескінченна стрічка в основі має напівеластичну бавовняну тканину. Застосовується виключно для шліфувальних робіт без застосування МОР. Широко використовується в поліровці, а також шліфовці нержавійки, кобальтових сплавів і т.д.

Trizact 237АА підходить і для меблевого виробництва, наприклад, для поперечного шліфування панелей МДФ, грунтів, лакованих панелей, поліефірних покриттів … Стрічки довго служать і забезпечують однаковий результат до моменту абсолютного зносу.

lenta_3М_307ЕА

 

307ЕА

Еластична нескінченна стрічка, основа – м’яка віскоза. Застосовується виключно для робіт без мастильних рідин. За допомогою цих стрічок виконуються чистові роботи.

 

363FC и 463FC
lenta_3m_363FC

Широко застосовуються для шліфувальних робіт з використанням МОР, а також для фінішних операцій та полірування вуглецевої сталі, титанових, цирконієвих деталей і т.д. Матеріал має особливі ріжучі властивості. З ним Ви можете бути впевнені в якості обробки всіх Ваших виробів.

Матеріал Зернистість
A300 A160 A100 A65 A45 A30 A20 A16 A10 A6
253FA
237AA
307EA
363FC
463FC

lenta_3m_463FC

Зв`язатися з нами